ghabel
12 اسفند 1401 - 12:11

لزوم تأمین مایحتاج ایام نوروز و ماه مبارک رمضان در کرمانشاه

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری بر ضرورت تامین اقلام و مایحتاج اساسی مردم در ایام پایانی سال و ماه مبارک رمضان تأکید کرد و گفت: خوشبختانه اقلام و مایحتاج عمومی به اندازه کافی و مناسب در استان وجود دارد و هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد اما مسؤولین باید تلاش کنند که نظارت‌ها را برای تنظیم بازار در استان افزایش دهند.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، عبدالوحید محمدی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان، اظهار کرد: مسؤولین ذی‌ربط باید تلاش کنند که نظارت‌ها را بر روند بازار در ایام پایانی سال و در ماه مبارک رمضان افزایش دهند و با هر گونه عاملی که بخواهد در بازار جو روانی ایجاد کنند، باید برخورد شود.

وی بیان کرد: اقدامات خوبی برای توزیع مناسب اقلام و کالاها در استان انجام شده و خوشبختانه این اقلام به اندازه کافی و مناسب در استان وجود دارد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور  اقتصادی استاندار کرمانشاه تصریح کرد: این جلسات را به صورت مستمر به منظور رفع هرگونه مشکل در تنظیم بازار ادامه خواهیم داد و  مدیران ذی‌ربط موظف به برخورد جدی با هرگونه عوامل اخلال در بازار هستند.

پایان پیام/پ

منبع: فارس
شناسه خبر: 1069619